Üç Kollu Çelik Halat Sapan

Üç Kollu Çelik Halat Sapan

Üç kollu çelik halat sapan taşıma ve kaldırma grubunun ana malzemelerinden biridir. Ağır yüklerin kolaylıkla kaldırılması sağlayan bu ekipman, tek başına veya destekleyiciler yardımıyla kullanılabilir. Genellikle traversler ve yük sabitleme operasyonlarında kullanılmaktadır. Farklı boyut ve ölçülerde üretilen çelik sapan modelleri taşıyacağınız yüke göre de çeşitlilik gösterir. Ayrıca, dilerseniz firmanız ihtiyacına özel üç kollu çelik halat sapan modelinin üretilmesini de isteyebilirsiniz.

TuzlaKocaeliİstanbulMersinİzmirHatay şehirlerimize çelik halat gönderimimiz vardır. Çift kollu çelik halat sapan fiyatları için bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Kategoriler: , Product ID: 2563

Açıklama

Üç Kollu Çelik Halat Sapan Ne İşe Yarar?

Üç kollu çelik halat sapan çeşitleri, taşınması oldukça zor ağır yüklerin güvenli bir şekilde kaldırılmasını sağlar. Ekipmanın fonksiyonel ve dayanıklı yapısı, farklı gereksinimlerin pratik bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur ve çalışan personele zaman kazandırır. Özellikle ağır tonajlı yükleri kaldırırken tercih edilen bu çelik halat sapan güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasına da katkı sağlar.

Üç Kollu Çelik Halat Sapan Kullanım Alanları Nelerdir?

Üç kollu çelik halat sapan taşınması oldukça zor olan bir malzemedir. Sapan yükünü hafifletmek için kullanılan bu çelik sapan, genellikle ağır sanayide vinçler ve taşıma arabalarında kullanılır. Kaldırma araç ve gereçlerinin kullanım alanlarında da karşılaşacağınız bu çelik halatlar şantiye ve tersanelerin vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alır.

Üç Kollu Çelik Halat Sapan Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Alacağınız üç kollu çelik halat sapanı kaldıracağınız ağırlığa göre belirlemek oldukça önemlidir. Ekipmanın kaldırabileceğinde ağır bir yük için kullanılması halatın kopması gibi ciddi iş kazalarına neden olabilir. Dolayısıyla satın aldıktan sonra kullanım aşamasında da halatın hangi ağırlığa göre üretildiği sürekli göz önünde bulundurulmalıdır.

Üç Kollu Çelik Halat Sapan Çeşitleri Nelerdir?

Üç kollu halat sapanlar kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için farklı çeşitlerde imal edilir. Kullanım alanları için özel olarak üretilen bu halat çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Üç kollu gözlü çelik sapan
  • Üç kollu radansalı çelik sapan
  • Üç kollu oto kancalı çelik sapan
  • Üç kollu kancalı çelik sapan
  • Üç kollu omega kilitli çelik sapan

Bunun yanı sıra kullanacağınız alana ve ağırlığa bağlı olarak farklı uzunluk, kalınlığa sahip çelik halat üretimi de yapılabilir.

Üç Kollu Çelik Halat Sapan Fiyatları Ne Kadardır?

Geniş kullanım alanına sahip olan üç kollu çelik halat sapan modelleri arasında her türlü ihtiyacınıza uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı fiyat aralıklarının da değişken olduğu üç kollu çelik halat sapan modellerinde, fiyata etki eden birçok farklı unsur vardır.

Ayrıca üç kollu çelik halat sapan fiyatları söz konusu olduğunda sadece ürünün çeşidini belirlemek yeterli değildir. Alınacak olan çelik halat sapanın; kalınlığı, uzunluğu, türü gibi etmenler ürünlerin fiyatlarında değişiklik olmasını sağlayan en önemli etmenlerdir. Siz de aradığınız ürünün yüksek kaliteli ve istediğiniz ölçülerde olmasını istiyorsanız hemen ECOM Teknik ile iletişime geçebilirsiniz.