Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 5 yılı aşkın süredir çelik halat, gemi halatı, kaldırma ekipmanları ve aksesuarları alanında tersaneler, şantiyeler ve büyük projelere hizmet vermektedir. Ekibimizde kaptan ve mühendis çalışma arkadaşlarımız ile beraber, sektörel ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı, kaliteli ve doğru şekilde çözmekteyiz.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli ürünlerin yanı sıra genç ve dinamik bir ekip ile kaliteden ödün vermeyerek, sektörün ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözerek müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmaktır.

Vizyonumuz

Değişen günümüz teknolojisini yakından takip ederek, kalite standartlarından taviz vermeden, en iyi teknolojileri en hızlı şekilde müşterilerimiz ile buluşturmaktır.

Kalite Politikamız

Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde, güvenilir ve aranan firma olarak, maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak; tüm süreçleri Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktır.